Teslimat Bilgisi

Teslimat ve Değişim

- Kargonuzun ücreti MNG Kargo ile Türkiye’nin her yerine sabit 18,50 tl’dir. Sepetinize ek olarak online alışveriş sırasında sizden tahsil edilir. Kapıda kargo ödemesi bulunmamaktadır.

- Siparişiniz ödemeniz gerçekleştikten sonra 1-3 iş günü içerisinde (mücbir sebepler, resmi tatiller, mağazanın yıllık tatilleri hariç) kargoya verilir. Siparişinizin durumunu size ileteceğimiz kargo takip numarası ile kontrol edebilirsiniz.

- Kargonuz mücbir sebepler dışında, 1-3 iş günü içerisinde, mesai saatlerinde adresinize teslim edilir. Alıcı adreste değil ise, MNG Kargo’nun ilgili şubelerinden alınması için ihbar notu bırakılır. 3 iş günü içerisinde alınmayan kargo, aynı gönderi bedeliyle faturalandırılarak satıcıya iade edilir.

- Siparişinizin, kargo sırasında zarar görmesi halinde sorumluluk satıcıya aittir. Zarar görmüş ürün, 7 iş günü içerisinde satıcıya (Retrolog Vintage/ 5412292590 - Huzur Mah. Cumhuriyet ve Demokrasi Cad. Ayazağa Oyak Sitesi Bina no:18-A  D:3 Sarıyer/ İstanbul  ) adresine kargolanmalıdır. Kargo bedeli satıcıya aittir. Ürün satıcıya ulaştığı andan itibaren başlamak üzere, ürün bedeli alıcıya 14 iş günü içerisinde iade edilir.

- Ürünlerimizde, satıcıya ait kusurlar harici ( Üründe yırtılma, kırılma, eksik ürün, satın alınan üründen başka bir ürün teslim edilmesi.) iade ve değişim bulunmamaktadır.